Valime läbi aegade parima eesti autori raamatu

Valime Eesti Vabariigi 100. sünnipäevaks läbi aegade parima eesti autori raamatu! Hääletada saad Apollo kodulehel apollo.ee ja Apollo kauplustes.

Valime Eesti Vabariigi 100. sünnipäevaks läbi aegade parima eesti autori raamatu! Apollo koostöös Postimehe kultuuritoimetusega on koostanud eelvaliku läbi aegade 50 parimast eesti autori raamatust, mille hulgast palume sul samuti valida oma lemmik. Lisaks valime ka möödunud 2017. aasta parimaid raamatuid. Selleks on Apollo raamatueksperdid koos Eesti Kirjastuste Liiduga ära teinud suure ja põhjaliku eeltöö ning välja valinud 6. kategoorias 10 teost. Valikus on uued 2017. a enim müüdud, rohket tähelepanu pälvinud ning omas žanris uudse lähenemisega teosed (valik ei sisalda tõlketeoseid). Lemmikraamatuid saad valida kuni 28. jaanuarini!
Läbi aegade parima eesti autori raamatu kuulutame välja 15.02.2018 Solarise Apollos toimuval auhinnagalal. Hääletada saad Apollo kauplustes ja e-poes www.apollo.ee/parimadraamatud.

Soovime, et võimalikult palju eestlasi valiks oma lemmikraamatu.

Algataja

Apollo raamatupood

Apollo on Eesti suurim meelelahutuskauplus. Pakume oma klientidele kümneid tuhandeid raamatuid, põnevaid filme, meeleolukat muusikat, nutikaid ning seltskondlikke lauamänge, aga ka mitmekülgseid kingitooteid – ehk kõike vajalikku kvaliteetse aja sisustamiseks.