Värske ja puhas kodumaine toit meie toidulaual on luksus ja me peame sellesse vastutustundlikult suhtuma!

EV100 on suurepärane võimalus see igat eestlast puudutav oluline sõnum esile tõsta, olla uhke oma saavutuste üle ja soovida, et ka meie järeltulevad põlved seda ideed edasi kannaksid.

Eestimaa on ilus tänu sellele, et meil on puhas ja tasakaalus loodus. Meie Dimediumis töötame igapäevaselt selle nimel, et Eestimaa põllud oleksid viljakad, loomad terved ja meie lapselapsed sööksid kodumaist tervislikku toitu.

Põllumajandus on sektor, mis katab meie kõigi toidulaua - soovime, et oskaksime seda väärtustada ja au sees hoida nii täna, kui ka Eesti Vabariigi juubelil 100 aasta pärast.

Sõnumi edasikandmiseks oleme juubeliaastaks valmis teinud video: https://www.youtube.com/watch?v=7UYyIrPSLUI

muusika: Timo Steiner

Projekt vajab sõnumi edasikandmisel iga eestlase toetust ja abi.

Algataja

Dimedium AS

Eesti veterinaarravimite ja -toodete hulgimüüja Dimedium on Eesti põllumajanduse edendamisele pühendunud juba veerand sajandit. "Terve looma nimel" tegutsev Dimedium on juba kolmandat aastat järjest saavutanud Eesti Vastutustundliku Ettevõtluse Indeksi hõbetaseme kvaliteedimärgise. See tähendab, et meie tegevus on kooskõlas nii loodus-, turukeskkonna ja kogukonna kui ka meie töötajate, klientide ja äripartnerite huvidega.