Värviraamatute sari "Värvi oma Eesti".

Värviraamatute sari tutvustab Eesti maakondi ning aitab lastel ja täiskasvanutel läbi värvimise avastada uusi põnevaid kohti üle Eesti. Värviraamatute sarjaga tähistame Eesti sünnipäeva.

Kirjastus Paljasjalg alustas 2017 kevadel värviraamatute sarjaga "Värvi oma Eesti", millega tahame joonistada üles kõik Eesti maakonnad. Raamatu lehekülgedel on maakondade vaatamisväärsused, turismiatraktsioonid, muuseumid ja üritused. Sisukorda koostades oleme lähtunud kohalike turismiametite soovitustest ning ühendavaks märksõnaks on lastesõbralikkus. Igale objektile on lisatud lühike tutvustus.
Värviraamatu sisu põhjal peaks saama ideid, kuhu maakonnas minna ja mida teha ning panna kokku perega puhkusereisil külastatavad kohad. Abiks on ka kaart, mida saab soovi korral samuti värvida.
Värviraamatust on abi Eesti avastamisel ja tundmaõppimisel ning tutvustab maakondadi teistsuguse nurga alt.
Kogudes kokku kõikide maakondade värviraamatud, peaks saama inspiratsiooni mitmeteks aastateks külastada erinevaid paiku, mida on värviraamatus värvitud.

Esimene raamat ilmus mai 2017.

Otsin koostööpartnereid värviraamatute levitamiseks. Majutus- ja toitlustusasutused, poekesed ja muuseumid, turismiatraktsioonid jne, kus võiks raamat olla müügil.

Algataja

Paljasjalg OÜ

Liigutavat lugemist. Alguse saanud sporditeemalistest käsiraamatutest, on kirjastus lisaks raamatute väljaandmisele laiendanud oma tegevust meedia ja turundusvaldkonda.