Vastsündinute kuulmiskontrolli aparaat TÜ Kliinikumile

Toetame koos TÜ Kliinikumi Lastefondi Tartu Ülikooli Kliinikumile vastsündinute kuulmisskriiningu aparaadi ostmisel. Terved lapsed on Eesti riigi kalleim vara!

Kaasasündinud kuulmispuude esinemissagedus on Eestis oluliselt kõrgem kui Lääne-Euroopas. Vastsündinute kuulmise kontrollimine võimaldab lastel kuulmiskahjustust varakult avastada ja see on lapse edasist arengut arvestades väga oluline. Selleks et beebidel kuulmist kontrollida on vajalik spetsiaalne aparaat - otoakustilise emissiooni aparaat, mille maksumus on 5500 eurot.

Värvitehas Eskaro tootis Eesti Vabariigi 100. sünnipäevaks valge laevärvi Sympatia. Anname iga 4,75L värvipurgi Sympatia müügilt 1 euro Tartu Ülikooli Kliinikumile vastsündinute kuulmisskriiningu apartuuri ostmiseks. Ostes Eskaro laevärvi Sympatia 4,75L saab igaüks lisaks töörõõmule ja valgele laele ka andmisrõõmu - kinkida 1 euro beebide kuulmise kontrollseademe ostmiseks.

Algataja

Eskaro AS

AS Eskaro on värve, lakke, liime, pahtleid jt. ehituskeemiatooteid valmistav tehas Eestis. Hoolime väga oma maast ja rahvast. Maardus asuv Eskaro Värvitehas pakub tööd 75 inimesele. Ettevõtte eesmärgiks on säästev ja jätkusuutlik areng majandus-, sotsiaal- ja keskkonnavaldkonnas, mis tagaks meile kõigile kõrge elukvaliteedi ohutus ja puhtas keskkonnas.

Märksõnad
 
Kaasalööjad
Kasutaja Oru Hotell pilt
Oru Hotell
Partnerettevõtted
Kasutaja Kristel Mäenurm pilt
Kristel Mäenurm