Veebirakendus MÕTE ... et jagada enda mõtteid, leida mõttekaaslaseid ning mõte üheskoos teoks teha

Toome kogukonna peale kokku eraisikud, ettevõtjaid, vabaühendustes tegutsejaid, aga ka omavalitsustes või nende asutustes toimetajaid, et üheskoos välja mõelda ja teha midagi erilist.

Tsiteerin Eesti Vabariigi Presidendi 2018 uusaastatervitust: “Igaühe mõte loeb. Igaühe tegu on osa me ühiskonnast. Kogu ühiskond on meie kõikide tegude summa. Kõikide inimeste võimalused teha midagi suurt on saanud korraga võrdseks. Ja kelle mõttest saab tegu, see sõltub pealehakkamisest.” Oleme väike rahvas, kes ei pelga teha tööd, kes elab looduse rüpes ja hoolib oma rahvuspärandist. Tahamegi olla väikesed aga teod on meil suured, sest kui eestlased midagi ette võtavad, teevad nad seda hästi.

Kas tundub tuttav olukord, et pähe on tekkinud mõte, midagi põnevat korraldada aga ei oska või ei julge ise kõike seda ette võtta? MÕTE on selleks edaspidi parimaks sõbraks, sest koos teiste inimestega ärkab MÕTE ellu!
MÕTE on veebirakendus, kus saavad kokku inimene, kellel on idee/mõte ja inimesed, kellele antud mõte silma särama lööb või, kes arvavad, et nendel on piisavalt kogemusi või tahtmist idee elluviimiseks enda abi pakkuda. Veebirakendusse saad lisada oma mõtte/projekti/sündmuse/idee, kirjeldada seda lähemalt ning anda teistele inimestele võimalus selle mõttega liituda, et üheskoos see teoks teha. Kogu sündmuse protsessi kajastatakse veebilehel (MÕTE sünnist kuni selle teostuseni), millest tekib nö juhend, kuidas teine kogukond saaks samasugust vahvat üritust korraldada. Niimoodi õpime üksteise pealt ja saame ergutada oma kogukonda, kus elame!
Veebirakendust saab kasutada nii külastajana kui ka konto loomisega. Viimane annab võimaluse ise MÕTTEID algatada ja teiste MÕTETES kaasa lüüa.
Kõik see aktiivne tegutsemine ei ole asjata ja ei jää tähelepanuta. Iga edukas MÕTE annab võimalusi enda/kogukonna/küla nime heast küljest näidata. Aktiivsele kaasalööjale tekib nö CV, kus kõik osaletud projektid on ühtekokku üles märgitud.
MÕTTED sünnivad asukohapõhiselt ja tänu sellele saab jälgida kasvõi iga Eestimaa küla aktiivsust.
HÄID MÕTTEID ja TEGUSID!

Eelkõige oleks abi: # professionaalsest arendajast, # veebidisaini asjatundjast, # kogenud videograafist, # näitleja pisikuga nakatanud inimestest. Tule ja aita! kaidi25@gmail.com

Algataja

Kaidi Liivas

Kuressaare

Partnerettevõtted
Kasutaja Kaur Hendrikson pilt
Kaur Hendrikson