Veronika Kivisilla raamatu „Kuni armastus peale tuleb“ esitlus Viljandi linnaraamatukogus

Raamatu esitlus toimub EV100 kingituse „100 kohtumist Eestimaa inimestega Viljandi linna ja maakonna raamatukogudes“ raames.

Ratastooliga ligipääsetav
EST

On inimesi, kes mitte ainult ei luuleta, vaid ka vaatlevad. Veronika Kivisilla on üks selliseid inimesi, kes oskab märgata kõiki neid väikesi imelisi hetki, mis end argipäevades peidavad.

Käesolev kogumik ongi valik Veronika Kivisilla veebipäeviku sissekannetest. Leebe huumori ja liigutava empaatiaga kirjeldab autor ootamatuid kohtumisi poes ja rongis, hetki poja ja tütre seltsis, ja teisi pealtnäha tavalisi seiku, mis ometi kannavad endas suurt üldinimlikku sõnumit. Raamatule on saatesõna kirjutanud Jan Kaus.

Veronika Kivisilla on varem avaldanud luulekogud „Kallis kalender“ (Verb, 2011), „Veronica officinalis“ (Verb, 2012) ja „Cantus Firmus“ (Näo Kirik, 2015). Ta on koostanud õpikuid, laulikuid ja sõnaraamatuid. „Kuni armastus peale tuleb“ on Veronika Kivisilla esimene proosakogumik.

KULKA kirjanduse sihtkapitali soovitusi 2018. 

Kohapeal on võimalus osta Veronika Kivisilla raamatuid:

„Kuni armastus peale tuleb“ 12 €

„Cantus firmus“ 10 €

„Raeapteegi taimelood“ 10 €

„Veronica officinalis“ 5 €

Tasumine sularahas.

Kohtumine toimub raamatukogu Ameerika Teabepunktis (2. korrus). Kõik huvilised on oodatud!

Korraldaja

Viljandi Linnaraamatukogu

Toetame süsteemselt ja järjepidevalt eesti keele ja kultuuri säilimist, lugemisharjumuste kujundamist, elukestvat õpet ja enesetäiendamist. Pakume külastajatele sõbralikku ja kaasaegsete lahendustega keskkonda.