Video "100 Žonglööri"

Eestis on kusagil peidus vähemalt 100 žonglööri. Selle kingiga leian eestist üles 100 inimest kes oskavad žongleerida 3 palliga ning paneme nad ühte videosse.

Löö kaasa EV100 kingituse tegemisel. Teeme ühe toreda videoklipi, kus žongleerivad eestis 100 žonglööri kolme palliga. Tee endast või sõbrast lihtne klipp, kus žongleeritakse kolme palliga trennis, kodus, õues, rabas, mere ääres või bussis.

Saada minule endast või sõbrast videoklipp 5 - 10 sekundit, kus žongleeritakse (eest vaates, rõõmsa või žongleerimise näoga, ning kogu keha pikkuses). Video kvaliteet võiks olla vähemalt 720p. Kasutan sellest 10-st sekundist 2 - 3 sekundit, et panna kokku video.

Esimesed 100 saadetud žonglööri pääsevad lõppvideosse. Videoklipp saada palun wetransfer.com -i kaudu, seal märgi saajaks kaupo[at]tsirkus.ee ja lae video üles ning saada.

Märtsi lõpuni võtan vastu videosid ning Märtsi kuu jooksul usun et saan lõppvideoga valmis.

Info levitamist oleks vaja. Kui tead kedagi kes oskab žongleerida siis anna talle sellest kingiideest teada ning aita tal videoklipp teha. Las õpetab ka sulle žongleerimist ning tehke ka endast klipp.

Algataja

Tsirkusepood