Videoklipp – üks lugu sajal akordionil

Eesti juubeli tutvustamine muusikavideo kaudu, kus 100 väikest ja suurt akordionimängijat üle Eesti esitavad U. Naissoo loo „Mu kodu“. 

Soovime tutvustada Eesti juubelit läbi muusika ja anda võimaluse umbes sajale esinejale Eesti ei paigust väikestest suurteni mängida Uno Naissoo lugu „Mu kodu“. Kõikidest esinemistest monteeritakse kokku Eestimaad tutvustav video, mida plaanitakse esitleda maikuus (6. mail on rahvusvaheline akordionipäev) Eestis ja Rahvusvahelise Akordioniorganisatsiooni CIA veebilehe kaudu välismaal, et tutvustada Eesti Vabariigi 100. juubelit. 

Projekti juhib ja kõike, mis vaja, korraldab MTÜ Akordionikool tihedas koostöös MTÜ Eesti Akordioniliidu ja Eesti akordioniõpetajatega. Heli ja pilt salvestatakse Eesti eri paikades ja stuudios. 

Akordionimäng sai Eestis alguse koos Eesti Vabariigi sünniga. Seepärast soovime näidata tublimaid eesti akordioniõpilasi ja -õpetajaid ning Uno Naissoo „Mu kodu“ on selleks väga sobiv pala.

Aprill – videovõtted Eesti eri paikades Aprilli lõpp – mai algus – heli- ja videopildi montaaž 6. mai – rahvusvahelisel akordionipäeval ETV Terevisioonis videoklipi tutvustamine (kuupäev võib muutuda olenevalt protsessi käigust) Videoklipi näitamine MTÜ Eesti Akordioniliidu ja Rahvusvahelise Akordioniassotsiatsiooni CIA veebilehel.

Kvaliteetse video salvestamiseks vajalikud kulutused: stuudiosalvestus, videosalvestus, transpordikulu, majutuskulu (3 ööd).

Algataja

MTÜ Akordionikool

MTÜ Akordionikooli tegevuse eesmärk on anda oma panus Eesti muusikakultuuri -ja õpetuse arengule akordionimängu kaudu, tehes tihedat koostööd MTÜ Eesti Akordioniliidu, Eesti akordioniõpetajate ja muusikaõppeasutustega.