Vigastatud võitlejate toetamine

Eesti riik sai alguse vabadussõjaga ning meie riigi ja iseseisvuse kaitsmine on üks võtmeküsimusi. Toetame Eestit kaitsvaid võitlejaid, et Eesti riik kestaks veel 100 ja rohkem aastat.

Eesti riiki ja Eesti liitlasi kaitsvad võitlejad on riigi 100. aastapäeval väärt tähelepanu ja toetust. Erilist tähelepanu väärivad need võitlejad, kes on saanud vigastada meie riiki ja väärtusi kaitstes.

Teeme kingituse Eesti Vabariigi 100. aastapäevaks ning anname panuse Eesti Vigastatud Võitlejate Ühingu tegevusse, mille eesmärk on toetada vigastatud võitlejaid kohe peale nende õnnetust ja aidata neil pöörduda võimalikult kiiresti tavaelu juurde tagasi.
http://www.evvy.ee/

Kingituse algataja, Eesti vanim kullassepafirma Roman Tavast, pühendab oma Eesti 100 ehtesarja vigastatud võitlejate toetamiseks.

Algataja

Roman Tavast OÜ

Kui kullassepp ja kunstnik Roman Tavast asutas 1923. aastal märkide, medalite ja auhindade valmistamise ettevõtte, sai sellest Eesti Vabariigis valdkonna suurim ja hinnatuim tegija. Me oleme teinud oma tööd südamega ligi sajandi ja teame seetõttu, mida tähendavad aeg ja traditsioonid. Me oskame neid luua ka oma klientidele. On selleks siis auraha, rinnamärk või mansetinööbid - ükski nendest ei ole pelgalt ehe, vaid tükike aega, millel on rääkida oma hingega lugu.