Viljandi komöödiafilmide festival Wilkom

Viljandi komöödiafilmide festival Wilkom on hea tuju festival, mis toimub 3.-6. maini 2018. Linastusele tulevad komöödiafilmid kogu maailmast ja näitamisele tuleb ka Eesti komöödiate eriprogramm.

EST ENG

Viljandi komöödiafilmide festival Wilkom on hea tuju festival. Festival toimub 3.-6. maini 2018. Selle keskmes on tugeva kunstilise tasemega komöödiafilmide programm, äärtes aga erinevad teised lisategevused nagu püstijalakomöödia kava ja muu teemakohane. Selleks, et tekitada inimestele hea tuju ja võib-olla panna ehk mõtlema selle üle, mis meid üldse naerma ajab ja miks.
Esimese Viljandi komöödiafilmide festivali põhiprogrammis linastub 12 filmi, programmi koostamisel komöödiafilmide alamžanrite osas korraldajad piiranguid ei sea - mustast ja teravmeelsest komöödiast kuni situatsiooni- ja füüsilise komöödiani välja. Programmi on plaanis lisada filme kogu maailmast, sealhulgas Ameerikast, Venemaalt ja Aasiast. Programm avalikustatakse ja piletid tulevad müüki 1. aprillil 2018.
Eesti Vabariigi 100. juubeli puhul on korraldajatel plaanis linale tuua ka Eesti komöödiate eriprogramm - neljast linastusest koosnev kava, mis näitab Eesti komöödiaid läbi aegade. Kogu seanssi saadab elav muusika.

Korraldaja

MTÜ Viljandi Filmisõbrad

Märksõnad: