Voronja galerii näitustesarja "Lätted" 3. üritus - Huupi näitus Raadama külas

Näitustesarja "Lätted" järjekorras kolmas üritus on kunstnik Huupi (Evelin Salumaa) näitus tema sünnikohas Raadama külas Põlvamaal.

"Lätete" näitustesarja 3. näitus toimub Põlvamaal Raadama külas, mis on kunstnik Huupi sünnikoht. Evelin Salumaast, kes peitub kunstnikunime Huupi taha, pidi saama moekunstnik ja Huupi pidi eeskätt iseloomustama tema loodud moebrändi.

Läks aga teisiti ning Evelin valis kunstnikuna eneseväljenduseks maalimise, kunstnikunime aga jättis alles ja tundub, et alles jäi Evelinile moepisik, sest oma sünnikohas eksponeerib Huupi kudumite kollektsiooni, mis on inspireeritud talu eluviisist ja Jaapani traditsioonilisest esteetikast wabi sabi ning pühendatud tema vanaemale Elli Kuusikule.

Näitus avatud kahel päeval – 24. ja 25. märtsil, kell 12-17, Ojanulga talus, Raadama külas, Põlvamaal. Talu asub Räpinast Rasina suunal sõites 4 km kaugusel, kohe Tootsi bussipeatuse kõrval. Google mapsi või Waze`i kaudu orienteerudes on kõige lihtsam üles otsida Diomina OÜ. 24. märtsil toimuvale näitusele viib Voronja kunstibuss, mis väljub Vanemuise alumisest parklast kell 12. Raadamalt tagasisuunal Tartusse väljub buss kell 15.00. Bussisõidu eest tuleb tasuda 2 eurot. Koha bussis garanteerime neile, kes telefoni teel (588 44 909) end eelnevalt registreerivad.

Vaata ka: http://voronjagalerii.ee/

Korraldaja

EV100 kunstiprogramm

Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva tähistamiseks loodud kunstiprogrammis on ligi 100 kunstisündmust, mis jutustavad kunstikeeles Eesti olevikust, tulevikust ja minevikust. Eesti sünnipäeva tähistatakse kunstiga Ameerika Ühendriikides, Jaapanis, Itaalias ja mujal Euroopas ning samal ajal ka Virtsus, Valgas, Moostes, Sillamäel ja paljudes teistes Eesti paikades. EV100 kunstiprogrammi korraldavad Riigikantselei Eesti Vabariik 100 korraldustoimkond koos kunstiprogrammi koordineerivate Kaasaegse Kunsti Eesti Keskuse ja Eesti Kaasaegse Kunsti Arenduskeskusega.