VVV Matkasarja kevadmatk EV 100 sünnipäevaks

Soovime pühendada 2018. aasta matkasarja neli matka EV 100. sünnipäevale ning kutsuda neist osa saama kõiki Tartumaa noori ja vanu matkahuvilisi.

Kogupereüritus
EST

Vapramäe-Vellavere-Vitipalu Sihtasutus kutsub EV 100 aastal peredega loodusesse liikuma ja rahvustraditsioone tundma õppima!
 

2. juunil toimub matkasarja kevadine matk, kus toimub kanuumatk Elva jõel, tehakse tutvust talviste rahvakalendripäevadega ja degustreeritakse  kevadist toitu. Veetee on 11 km. Matk on osavõtutasuga. Väiksema lapse saab kanuusse keskele istuma panna.

Matk toimub Elva jõel, Tartumaal, täpsem kogunemiskoht ja info registreerunutele.

Registreeri matkale triinu@vvvs.ee või 5254172

Järgmised matkasarja matkad toimuvad:
11.08.2018- jalgsimatk
29.09.2018- rattamatk

Matkasarja matkad on kingitus Eesti Vabariik 100. Sünnipäevaks ja viiakse ellu koostöös KÜSKi ja EV100 korraldustoimkonnaga. Osavõtjatele karastusjook A. Le. Coq'ilt
Kingitus tehakse piirkonna ja Tartumaa elanikele koostöös kohalike omavalitsuste (Nõo vald, Elva vald), piirkonna retkejuhtide ja ettevõtjatega (kohaliku toidu degusteerimine).

Korraldaja

Vapramäe-Vellavere-Vitipalu Sihtasutus

Vapramäe-Vellavere-Vitipalu Sihtasutus koordineerib keskkonnahoiu alast tegevust Elva puhkepiirkonnas Vapramäe ja Elva-Vitipalu MKA-l ja Vellaveres juba 18 aastat. Meie koostööpartneriteks on Elva Linnavalitsus, Konguta-, Nõo-, Palupera- ja Rõngu Vallavalitsused. Tegeleme keskkonnateemaliste ürituste korraldamise ja läbiviimisega ning elanike ja organisatsioonide keskkonnateadlikkuse parandamisega. Loodusharidusliku tegevuse läbiviimiseks oleme rajanud matkarajad Vapramäe ja Elva-Vitipalu maastikukaitsealale ning Vellaverre, meil on loodusmaja Vapramäel.