VVV Matkasarja neli matka EV 100 sügismatk

Soovime pühendada 2018. aasta matkasarja neli matka EV 100. sünnipäevale ning kutsuda neist osa saama kõiki Tartumaa noori ja vanu matkahuvilisi.

Kogupereüritus
EST

Meie matkasari kutsub peredega loodusesse aega veetma, õues liikuma, omandama teadmisi eesti rahvakalendri tähtpäevadest ja rahvustoitudest.

VVV matkasarja neljas matk EV 100

29. septembril kell 11.00

Toimub jalgrattamatk Luke piirkonnas.

Teada saab põnevaid lugusid Luke piirkonnast, loodusest, jalgratastest ja sügisestest rahvakalendripäevadest. Osalejatele üllatused.

Neljal matkal käinute autasustamine!

Kogunemine Luke Mõisa parklas, Nõo vallas, Tartumaal.

Kestvus 3 h

Pähe kindlasti kiivrid! Helkurvest soovituslik.

Registreeri kindlasti matkale:triinu@vvvs.ee, 5254172

Matk on tasuta!

Matkasarja matkad on kingitus Eesti Vabariik 100. sünnipäevaks ja viiakse ellu koostöös KÜSKi ja EV100 korraldustoimkonnaga.

Karastusjoogiga toetab A. Le Coq.

Korraldaja

Vapramäe-Vellavere-Vitipalu Sihtasutus

Vapramäe-Vellavere-Vitipalu Sihtasutus koordineerib keskkonnahoiu alast tegevust Elva puhkepiirkonnas Vapramäe ja Elva-Vitipalu MKA-l ja Vellaveres juba 18 aastat. Meie koostööpartneriteks on Elva Linnavalitsus, Konguta-, Nõo-, Palupera- ja Rõngu Vallavalitsused. Tegeleme keskkonnateemaliste ürituste korraldamise ja läbiviimisega ning elanike ja organisatsioonide keskkonnateadlikkuse parandamisega. Loodusharidusliku tegevuse läbiviimiseks oleme rajanud matkarajad Vapramäe ja Elva-Vitipalu maastikukaitsealale ning Vellaverre, meil on loodusmaja Vapramäel.