Фестиваль искусств «Toortuumik»

Фестиваль искусств «Toortuumik», который соберет в Эстонии представителей новыхой медиа и хореографического искусства Балтии и Северных стран, приглашает Вас со всей семьей отправиться за новыми впечатлениями!

семейное событие
EST ENG

«Toortuumik» - это проходящий на перифериях международный фестиваль новыхой медиа и хореографического искусства. Музыку подбирают DJ-диджеи, питание организовывают местные домашние кафе.

Художники:
Таави Суйсалу (EST)
DaMa Network (десять молодых художников из стран Скандинавии и Балтии)
Pixelace (FIN)

• Приглашены все! Это общественное мероприятие для всей семьи, принять участие в котором приглашаются люди всех возрастов.
• Приглашаем публику познакомиться с обделенным вниманием эстонским регионом, получившим до сих пор недостаточно внимания, но привлекающим своей чудесной природой.;
• Фестиваль проходит на международном уровне, что способствует распространению в мире информации об Эстонии.;
• Сделаем вместе! Приглашаем добровольцев на толоку и строительство инсталляций (пишите maalabor@gmail.com).

Организатор

Maalabor

MTÜ Maalabori eesmärk on rikastada Eesti kultuurivälja kunsti- ja haridusprogrammidega, mis pakuvad nii tegijatele kui osavõtjatele rõõmu, uusi teadmisi, oskusi ning aitab luua tugevat sotsiaalvõrgustikku kogukondade ja asutuste vahel. Eesmärk on algatada koostööprojekte, et viia läbi nii väiksemale kui suuremale avalikkuse ringile suunatud sündmusi, mis kaasavad lapsi, noori, loodusteadlasi, ornitolooge, kunstnikke jne. Perifeersetele aladele rajatav, kuid oma vaadete poolest kaasaegsesse maailma sobituv kunsti- ja hariduskeskus Maalabor võtab arvesse looduskeskkona eripärad, piirkonna iseärasused ja oma kandi inimesed. Ühing seab suurt rõhku looduse loomuliku koosluse säilitamisele ning looduskaitsealase teadlikkuse tõstmisele. Tulevikku vaadates näeme Virtsu rannikul aastaringselt tegutsevat kunstnike residentuurikeskust, mis pakub majutust ning tagab kunstnikele ligipääsu hästi varustatud töökojale loometeoste valmistamiseks. Eesmärk on leida võimalus peahoone ehitamiseks, puurkaevu rajamiseks ning põhivajadusi rahuldava tuule- ja/või päikeseenergial toimiva elektrijaama soetamiseks.