«Музыка для королевского фейерверка» Генделя

Kонцерт «Музыка для королевского фейерверка» Генделя в «Ночь древних огней» в таллиннском порту Какумяэ.

EST ENG RUS

Праздничную неделю закрывает 25 августа «Ночь древних огней» концертом Эстонского государственного симфонического оркестра под управлением Тыну Кальюсте в таллиннском порту Какумяэ и на острове Найссаар.

В программе:
Юло Кригул / Хассо Крулль – Язык огня (премьера)
Георг Фридрих Гендель «Музыка для королевского фейерверка» 

Билеты в Piletilevi.
 

 

Muinastulede öö esimene kontsert toimub Naissaarel kell 19:00. Loe lähemalt ja osta pilet siit.

Väljasõit Naissaarele aurikuga Katharina kell 16.15 Lennusadamast! Sadamas olla kell 16!

TÄHELEPANU: 25.08 toimub kaks kontserti (kell 19:00 Naissaarel ning 21:00 Haven Kakumäe sadamas) ning mõlemad kontserdid on piletiga. Kes tulevad Naissaarele aurik Katharinaga, siis pärast Naissaare kontserdi lõppu toimub Lõunaküla sadamas (asub küüni juures) lõkke süütamine, pärast mida publik viiakse sadamasse aurikule. Naissaare publik ei jõua Haven Kakumäel toimuvale kontserdile!

Oma alustega tulijad, kes randuvad Naissaare Lõunaküla sadamas, teil on soovi korral võimalik Haven Kakumäe kontserdile minna ühiselt paatidega, sest meretee on selleks piisavalt lühike. Mõlemad kontserdid on eraldi piletitega! 

 

Организатор

SA Lootsi Koda (Nargenfestival)

Tõnu Kaljuste poolt ellu kutsutud Nargenfestival on pikim ja mitmekesiseim suvine kultuurifestival Eestis. Nargenestival pakub talle omaselt kultuuriliselt mitmekülgset kava – rahvamuusikast klassika maailmatippudeni. Nargenfestival on oma algusest (aastast 2006) olnud üks meretagune ja mereäärne lugu. Nargenfestivali kunstiline juht Tõnu Kaljuste võitis 2014 aastal Grammy parima kooriesituse Arvo Pärdi "Adama itk" esituse eest.