Enel Lepiku fotonäitus „Eesti Naise hingus” Ravila Mõisas

"Enel Lepiku fotonäitus „Eesti Naise hingus” 10.02.-01.04.2018 Ravila Mõisas on pühendatud Eesti Vabariigi 100. sünnipäevale.

Enel Lepiku fotonäitus „Eesti Naise hingus” on avatud 10.02.-01.04.2018 Ravila Mõisas, Harjumaal. Näitus on pühendatud Eesti Vabariigi 100. sünnipäevale. Fotonäitusel “Eesti Naise hingus” saab näha Enel Lepiku fotoloomingut Eesti naistest. Hingus tähendab aupaiste õhkumist ja sära ning samas ka mingit müstilist puudutust. Autori lähenemine maailma on armastus. Kogu loodus, kogu elu põhineb sellel tundel. Autor soovib, et maailmas oleks rohkem armastust.

Näituse avamine 10.02.2018 kell 17.00.
Näitus on kõigile tasuta.

Algataja

Ravila Mõis OÜ

Ravila Mõis OÜ asutati 24.07.2013. Ravila Mõis OÜ peamisteks tegevusaladeks on pakkuda vabaaja veetmise, erinevate ürituste korraldamise ning majutuse-, toitlustuseteenust ja edaspidi pansionaaditeenust Harjumaal, Kose vallas, Ravila alevikus asuvas ürgse Pirita jõe ääres looduskaunis muinsus- ja looduskaitse aluses pargis. OÜ Ravila Mõis tegevuste laiemaks eesmärgiks on renoveerida ja korrastada ajaloolise mõisa hooned (esmamainitud 1469. aastal), trepid, park, ajaloolised vaated Pirita jõele ning taasavada külastajatele mõisapargiga piirnev Pirita jõe äärne looduskaunis ala. Info: www.ravilamois.ee

Märksõnad