FAT rattamatk mööda Põhja-Kõrvemaa oose

Eesti Matkaliidu liikmesorganisatsiooni juubelimatk

EST

8.juulil kell 11.00 ootame kõiki huvilisi FAT ratastega matkama Põhja-Kõrvemaa põnevale maastikule!

Koguneme Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskuses kell 10.45. Matka kestvus on kuni 2 tundi. Matka pikkus kujuneb vastavalt matkagrupile. 

Matka hind 20 €/täiskasvanu. Hind sisaldab retkejuhiga matka ning ratta ja kiivri renti. Matka eest saab tasuda koha peal sularahas või maksekaardiga.

Soovitused enne matka!

Söö korralikult hommikusööki. Riietu sportlikult, et vajadusel saad riideid vähemaks võtta. Võta kaasa seljakott ja pane kotti ka väike energia-amps ja fotoaparaat.

Lisainfo ja küsimuste korral võta meiega ühendust: info@korvemaa.ee või tel. +372 5349 9598

Palume matkale eelnevalt registreeruda meie kodulehe kaudu, et teaksime Teiega arvestada - http://www.korvemaa.ee/tavavorm/fat-rattamatk-mooda-pohja-korvemaa-oose-...

Korraldaja

Sportland Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskus

Mõnus keskus looduse rüpes – Sportland Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskus – asub Anija vallas, Harjumaal, 5 kilomeetri kaugusel kunagisest kuurortlinnast Aegviidust. Keskuse territooriumilt saab alguse Põhja-Kõrvemaa looduskaitseala. Külastajad tulevad siia erinevatele matkadele, sportima, suve-, talve- ja sünnipäevasid tähistama; erinevaid koolitusi või seminare läbi viima või lihtsalt meeldivat olemist nautima. Ja seda nii sõprusseltskondade, kolleegide kui ka peredega.