Kuidas juubelist osa võtta?

Kõik on oodatud

EV100 on sündmus, mille loovad eeskätt inimesed ise. Eesti Vabariigi 100. aastapäeva tähistama on oodatud kõik Eestis elavad inimesed, olenemata rahvusest, emakeelest, usutunnistusest või siin elatud ajast. Samuti on kõik välismaal elavad eestlased ja Eesti sõbrad oodatud osalema EV100 programmis. Parim kink, mida saavad teha välismaal elavad eestlased, on külastada sünnipäeva puhul Eestit.

 

Teeme Eestile kingitusi! 

Eesti riigi 100. sünnipäev on meie kõigi pidu ja annab meile võimaluse anda ja saada sünnipäevakingitusi! Kingituste all mõeldakse eriilmelisi sündmusi ja algatusi, mis toovad rõõmu ja õnne inimestele, kogukondadele või kogu rahvale ning kujundavad paremat tulevikku. Kõik Eestile pühendatud ettevõtmised, mida nimetame ühiselt kingitusteks, on tähtsad ja EV100 programmi oodatud. Kingitusi valmistavad juba ette sõpruskonnad, vabaühendused, ministeeriumid, ettevõtted, liidud, seltsid.

Vaata, milliseid kingitusi me kõik juba EV100 puhul saame ja tee oma kingitus.

 

Koosta oma EV100 sündmuste kava

EV 100. sünnipäeva tähistame üle Eesti erinevate sündmustega. EV100 sündmuste kalender on üleval siinsamas EV100 kodulehel ja täieneb pidevalt, koondades infot kõige selle huvitava ja erakordse kohta, mis EV100 juubeliperioodil toimuma hakkab. Siit saad otsida oma lemmikuid ja lisada neid oma kavasse. EV100 kalendrit on oodatud täiendama igaüks, kes on pühendanud oma sündmuse EV 100. sünnipäevale ja tähistab seda olulist juubelit omal moel. Alusta oma sündmuse lisamist siit, abi leiad juhendist. 

Vaata EV100 programmis olevaid sündmusi ja alusta oma sündmuse loomist siit