Kuidas juubelist osa võtta?

Kõik on oodatud

EV100 on sündmus, mille loovad eeskätt inimesed ise. Eesti Vabariigi 100. aastapäeva tähistama on oodatud kõik Eestis elavad inimesed, olenemata rahvusest, emakeelest, usutunnistusest või siin elatud ajast. Samuti on kõik välismaal elavad eestlased ja Eesti sõbrad oodatud osalema EV100 programmis. Parim kink, mida saavad teha välismaal elavad eestlased, on külastada sünnipäeva puhul Eestit.
 

Ettevõtted on oodatud looma juubelitooteid ja -teenuseid

Kõik ettevõtted on väga oodatud kaasa lööma EV 100. sünnipäeva programmis. See on ettevõttele hea võimaluse julgete ideedega silma paista ja Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva suurejooneliselt tähistada. 

Kui muidu on EV100 logo ja sümboolika kasutamine kõikidele EV100 programmis kaasalööjatele tasuta, siis juubelitoodete ja -teenuste müüjatelt oodatakse EV100le pühendatud toote või teenuse käibest kindla protsendi ulatuses mõne EV100 programmis oleva kingituse või sündmuse toetamist. 

Tutvu ettevõtetele suunatud EV100 logo kasutamise reeglitega!

Teeme Eestile kingitusi! 

Eesti riigi 100. sünnipäev on meie kõigi pidu ja annab meile võimaluse anda ja saada sünnipäevakingitusi! Kingituste all mõeldakse eriilmelisi sündmusi ja algatusi, mis toovad rõõmu ja õnne inimestele, kogukondadele või kogu rahvale ning kujundavad paremat tulevikku. Kõik Eestile pühendatud ettevõtmised, mida nimetame ühiselt kingitusteks, on tähtsad ja EV100 programmi oodatud. Kingitusi valmistavad juba ette sõpruskonnad, vabaühendused, ministeeriumid, ettevõtted, liidud, seltsid.

Vaata, milliseid kingitusi me kõik juba EV100 puhul saame ja tee oma kingitus.

 

Koosta oma EV100 sündmuste kava

EV 100. sünnipäeva tähistame üle Eesti erinevate sündmustega. EV100 sündmuste kalender on üleval siinsamas EV100 kodulehel ja täieneb pidevalt, koondades infot kõige selle huvitava ja erakordse kohta, mis EV100 juubeliperioodil toimuma hakkab. Siit saad otsida oma lemmikuid ja lisada neid oma kavasse. EV100 kalendrit on oodatud täiendama igaüks, kes on pühendanud oma sündmuse EV 100. sünnipäevale ja tähistab seda olulist juubelit omal moel. Alusta oma sündmuse lisamist siit, abi leiad juhendist. 

Vaata EV100 programmis olevaid sündmusi ja alusta oma sündmuse loomist siit

 

Tee oma EV100 logo

Oma juubelilogo saab valmis meisterdada logomootoriga: ev100.ee/minulogo. Sealt leiab hulga ka juba valmistehtud logosid. Kui aga on soov kasutada klassikalist sinist EV100 logo, siis kõik EV100 logofailid leiab siit:ev100.ee/logo.

Tuletame meelde, et EV100 logo saavad oma kommunikatsioonis kasutada kõik, kes teevad Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva puhul kingitusi või korraldavad sündmusi, samuti nende toetajad ja ka need, kes soovivad sellest teistelegi teada anda. Logo kasutamine on tasuta, välja arvatud siis, kui soovid logo kasutada tulu teenimiseks. Sellisel juhul tutvu ettevõtetele suunatud kasutamise reeglitega

Logomootorisse: ev100.ee/minulogo.