Laste omaloomingu konkurss "Mida Sina kingid Eesti Vabariigile?"

Omaloomingu konkursi eesmärk on ärgitada lapsi õpetaja abiga mõtlema, mis sümboliseerib hästi meie kodumaad ja mida võiks 100-aastane Eesti tulevikus vajada. Tulemuseks on kingitused Eestile.

Nuputaja kutsub lapsi tegema Eesti Vabariigile 100. sünnipäevaks kingitust! Selleks korraldab Nuputaja laste omaloomingu konkursi. Osalejad: kutsume konkursil osalema eelkooli ja algkooli lasterühmi, et esitada rühma ühine kingitus Eesti Vabariigile. Milline võiks omaloominguline kingitus olla? Ärgitame lapsi koos õpetajaga mõtlema, mida võiks Eestile, meie kodumaale, tähtsa sünnipäeva puhul kinkida. See võib olla laste ühistöös sündinud joonistus, meisterdustöö, laste enda tehtud lühike multifilm või muu film ja nii edasi. Laske fantaasial lennata! Oluline on, et kingitus oleks laste omalooming ja tegemist oleks rühma- või klassitööga. Vahvaid joonistusvahendeid, konstruktoreid, värvilisi pabereid ja muid meisterdusmaterjale kingituse tegemiseks leiate Nuputaja kauplusest või e-poest www.nuputaja.ee! Kuidas esitada tööd: saatke foto (nt joonistusest, meisterdusest) või video (nt multifilmist) rühma ühiselt tehtud kingitusest aadressile info@nuputaja.ee. Palun märkige ära võistluses osaleva rühma nimi/klassinumber, õpetaja ja lasteaia või kooli nimi. Auhinnad: kõige huvitavama ja originaalsema kingituse autor saab auhinnaks Nuputaja 25-eurose kinkekaardi. Veel kaks autorit saavad auhinnaks Nuputaja 25-eurose kinkekaardi: ühe neist valivad hääletades Nuputaja Facebooki sõbrad, teine auhinnasaaja valitakse loosiga. Kinkekaarti saab kasutada nii Nuputaja esinduspoes (A.H. Tammsaare tee 104 a, Tallinn) kui e-poes. Kinkekaardiga soetatud kauba saab kätte Nuputaja esinduspoest. Ootame Teie omaloomingulisi kingitusi 18. veebruarini. Hääletamine kestab 19. – 22. veebruarini.

1) 26.02.2018 - 18.02.2018 toimub lasterühmade omaloominguliste tööde saatmine Nuputajale aadressil info@nuputaja.ee; 2)19.02.2018 - 22.02.2018 toimub võidutööde valimine ja hääletamine Facebookis; 3) 23.02.2018 kuulutame välja laste omaloomingu konkursi võitjad Nuputaja Facebooki leheküljel.

Algataja

Nuputaja OÜ

Nuputaja OÜ eesmärk on esitleda ja tutvustada kliendile – õpetajale, lapsevanemale – meie laia valikut õppevahendeid, mänge ja mänguasju. Nuputaja õppevahendite, mängude ja muude toodete kasutamine muudab õppeprotsessi lihtsamaks ja huvitavamaks ning õppetulemuse rõõmutoovaks kõigile.