Mägede Hääl 2018

Vabariigi 100. sünnipäeva puhul on Mägede Hääl selga tõmmanud tärgeldatud dressipluusi ja lauale ladunud Ida-Viru parimad palad sakusmendiks. Ура!

Kogupereüritus
EST ENG RUS

MUUSIKA
Sel aastal müdistame kolmel laval kahel päeval.
Kohtla-Raju – pealava rockile, räpile, ragistamisele, raputamisele. Artistid nagu Winny Puhh, Nublu, Badass Yuki ja Lolina.
Katlamaja – ööeluinimeste tantsusaal. Reedel lammutab Lekker, laupäeval müdistab Mutant Disco. Mõlemal külalised idablokist.
Kaevuripuhvet – veidrad võnked ja b2b DJ-setid eklektikutele ja veidrikutele. Siin ruulivad San Hanid, 0.9 & klmnid.

Ajakava ja full lineup – www.magedehaal.ee

KAEVANDUSKINO “RAHVASTE SÕPRUS"
Maa-alune kino oma spetsiaalse Ida-Viru maigulise programmiga koostöös kino Sõprusega on tagasi! Mis veel: kino kolis sügavamale maapõue ning sinna viib sel aastal maa-alune rong. Umbes nagu 5D kino. Pilet sinna maksab kuus eurot ja selle eest saab ka kiivri pähe.

VÄLJASÕIDUD
Tunned, et ei saa täit doosi Ida-Viru ilust? Ära üldse muretse, oleme asja lihtsaks teinud ja laupäevaks kokku pannud põneva programmi. Nagu Kariibimere kruiis aga bussis ja Ida-Virumaal.
Sillamäe – Võimalus tutvuda kunagise suletud linnaga ja käega katsuda tema ilu! Tee Staliniga pilti Sillamäe kultuurikeskuses, kõnni mööda Mere puiesteed Läänemereni ja einesta välikohvikus.
Aidu Fjordid – Maa tundub lame? Aidus oled nagu kuu peal. DJd taovad sulle tümmi, Purtse õllemeistrid kallavad sulle magusat ja kunagise põlevkivikarjääri veed teevad sulpsti - see on Mägede Hääle beach party.

MAJUTUS
Kuna pidu kestab seekord kaua on telkla kõigi mugavustega ja pealava külje alt kaugemale viidud. Dušid on. Turvamees ka. Aed on ümber tõmmatud. Saab täitsa magada.
Telkla pääsmed Ticketeris.

TRANSPORT
Mägede Häälele toob Tallinnast Elron – www.elron.ee
Ja muide - Elroni sõidukaardi omanikele on festivalipilet 20% soodsam. Tip!

Korraldaja

Mägede Hääl

Märksõnad: