TaDaa! festival 2018

TaDaa! Festival 2018 on rahvusvaheline tänavateatrite festival, mis tähistab EV 100. sünnipäeva ning toob Tallinna, Narva ja Tartu tänavatele tänavaartistid ja rohkelt elamusi.

Kogupereüritus
Ratastooliga ligipääsetav
EST ENG RUS

Festival "TaDaa!" on rahvusvaheline tänavaartistide festival, mis toob Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva puhul Tallinna, Narva, Jõhvi ja Tartu tänavatele küllaga elamusi ja naeru. Festival toimub 6.-17 juunil 2018 juba neljandat korda ning on vabariigi juubeli puhul suurejoonelisem kui kunagi varem. Festivali kunstiline juht on Dan Renwick, pikaaajalise kogemusega ja rahvusvaheliselt tunnustatud näitleja ja tänavaartist.

Sel aastal toome teieni uskumatu nimistu suurepäraseid artiste tervest maailmast - valikus on Brasiilia mustkunsti, tänavatsirkust, mustlasjazzi, tule-show’sid, elavaid skulptuure ning palju-palju muud.

Ärge aga unustage, tänavaartisti tasu poetage mütsi sisse!

Kust võite meid leida?

9.-10. juuni Telliskivi Loomelinnk, Tallinn

12.-13. juuni, Narva

14. juuni, Jõhvi

16.-17. juuni Aparaaditehas, Tartu

Festival "TaDaa!" tähistab Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva, tuues 12-päevase avaliku teatrifestivali raames argistele linnatänavatele kohalikud ja rahvusvahelised etendused ja korraldades avalikke töötubasid. Lisaks ootame kõiki tutvuma Eesti ainukese performance-telgiga, mille laval ülipõnev programm.

Korraldaja

TaDaa! Festival

TaDaa! on rahvusvaheline tänavateatrite festival, mis toimub juunis 2018 juba neljandat korda ning mille eesmärkideks on tänavateatri populariseerimine Eestis ning rahvusvahelise kogemuse jagamine koostöös kohalike artistidega.. TaDaa! Festival hõlmab teatrit, tantsu, muusikat, tsirkust ja nukuteatrit. Lisaks etendustele ja etteastetele pakume tasuta töötubasid teatriprofessionaalide poolt.

Märksõnad: